Forum Główne Gaudium

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Nowe forum GDM znajduje się pod adresem
http://gaudiumforum.cba.pl

#81 2011-08-14 23:03:47

 Kieran Prickskytt

Syn Nollaig'a

Skąd: Gaudia
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 362
Punktów :   
Klan: Kierans
Stanowisko: doradca Korina

Re: Karczma "Pod Dziurawym Dachem"

Ja mam swoje zdanie na temat współpracy Gaudium z niektórymi krajami, ale nie będę go wypowiadał, bo nie do mnie należy decyzja. Niech Korin postanowi.
A co do współpracy z Anahuac, byłoby nieco dziwne, gdyby w naszym imieniu przemawiał przedstawiciel innego państwa. Nie sądzicie ?


(-) Kieran Prickskytt - syn Nollaig'a
♪ doradca Korina, zarządca Krajowego Centrum Wynalazczości
http://img18.imageshack.us/img18/3526/kieransuserbar.jpg

Offline

 

#82 2011-08-15 00:17:22

 Markus Vilander

Gość Zagraniczny

Skąd: Wurstlandia
Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Karczma "Pod Dziurawym Dachem"

Kieran Prickskytt napisał:

Ja mam swoje zdanie na temat współpracy Gaudium z niektórymi krajami, ale nie będę go wypowiadał, bo nie do mnie należy decyzja. Niech Korin postanowi.
A co do współpracy z Anahuac, byłoby nieco dziwne, gdyby w naszym imieniu przemawiał przedstawiciel innego państwa. Nie sądzicie ?

Korin przysłał mnie do Szanownej Ekscelencji, aby to właśnie Szanowna Ekscelencja zaczęła dyskusję na temat obopólnego uznania naszych krajów za mikronacje, a w późniejszym czasie podpisaniu jakiejś umowy o współpracy. Ponadto, prosiłbym, aby WE nie wstydził się wygłaszania o jakie kraje WE chodzi. Ja się nie obrażę, jak znajdzie się w tych "niektórych państwach" Królestwo Wurstlandii. :-)

Poza tym, czy słyszała WE o zawodzie tłumacza, gdzie często go pełnią ludzie, którzy nie są ściśle powiązani z krajem, który reprezentują? :-) Ja nie mam żadnych wątpliwości, że Wasza Ekscelencja zna angielski i nie śmiem go nawet podważać, zaproponowałem Państwu tylko swoją pomoc, a Państwo mogą ją odrzucić, jeżeli zauważają Państwo w niej jakieś podteksty. Nie mnie to oceniać. :-)

Ostatnio edytowany przez Markus Vilander (2011-08-15 00:19:20)


(-) Jego Królewska Mość - Markus Vilander
--Król Wurstlandii--

Offline

 

#83 2011-08-15 14:19:44

 Tifa van Croix

Papla

Skąd: Gaudium
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 216
Punktów :   
Klan: Kierans
Wielka Rada: Nie
Pochodzenie: Gaudia
Stanowisko: Szafran Kultury i Sztuki

Re: Karczma "Pod Dziurawym Dachem"

Jeśli mowa o współpracy z inną mikronacją...Osobiście jak mi coś nie odpowiadało w innej mikronacji to zgłaszałam Korinowi moje stanowisko  w tej sprawie.Każdemu może coś się nie podobać.Trzeba to uszanować.
Skoro Korin polecił Kierana, a Kieran już do nas powrócił czas najwyższy porozmawiać na ten temat w odpowiednim dziale.
Chęć podania dla nas pomocnej dłoni w tłumaczeniu nie jest w tej chwili nie odpowiednie.Moim zdaniem to bardzo miły gest, ale nie mi roztrząsać tą sprawę.Wiem jedno, jeśli chodzi o mój angielski, to podczas rozmowy w tym języku włącza mi sie blokada językowa i nie jestem w stanie nic z siebie wykrztusić.
Ile to razy byłam za granicą i zamiast rozmawiać w tym "oryginalnym" języku, mówiłam po polsku.
Obcokrajowcy znają naszą polszczyznę;D Dlatego ma osoba zostanie przy nabieraniu ludzi po angielsku Supermarketach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-na-komunie-dla-chlopca.eu